Publiceringsdatum: 2026-08-03
Skulle du vilja jobba inom hotell, restaurang, storhushåll? Positionen som bartender hos Gudfar AB är öppen och väntar på en lämplig kandidat - kan det vara du? Arbetsplatsen ligger nära tillhands om du är bosatta i Stockholm som är tjänsteorten.
Gudfar AB söker för närvarande efter ambitiösa individer som vill utvecklas i rollen som bartender. Kolla in deras ledig tjänst och se om du har vad som krävs för att bli en del av deras team. Sista ansökningsdagen till jobbet som bartender hos Gudfar AB är tisdag den första september 2026.
Zinnia är en liten asiatisk restaurang och cocktailbar på Götgatsbacken. Köket har kinesisk prägel med influenser från Sichuan – ramen, dumplings och bowls. I baren jobbar vi med klassiska cocktails, signaturdrinkar och sprit som baijiu.
Lokalen är liten, tempot är högt och kontakten med gästerna är nära. Många återkommer, så relationer och stämning är en stor del av upplevelsen.
Det här är en kombinerad roll där du är en del av servicen i rummet, med fokus på baren. I praktiken innebär det ofta att du:
Du förväntas ta ansvar för helheten, vara proaktiv i ett litet team och gärna bidra med idéer till drinkar och upplägg.
Vi anställer så fort vi hittar rätt kandidat. Välkommen med din ansökan!
| Antal tjänster | 1 |
|---|---|
| Företagsnamn | Gudfar AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Omfattning | Tills vidare |
| Organisationsnummer | 5567723639 |
| Typ av anställning | Behovsanställning |
| Yrke | Bartender |
| Yrkesområde | Hotell, restaurang, storhushåll |
Gudfar AB söker en person till denna tjänst som bartender med placerings i Stockholm. Om det låter intressant att arbeta som bartender hos Gudfar AB skickar du in din ansökan senast 2026-09-01.
Källa: Arbetsförmedlingen