Publiceringsdatum: 2026-05-19
Funderar du på att söka jobb inom hotell, restaurang, storhushåll? En möjlighet har öppnat upp för dig att börja arbeta som kock à la carte hos ML RESTAURANG AB. Om du redan bor i närheten av Skurup, är det här din chans att söka ett spännande jobb
Företaget ML RESTAURANG AB erbjuder just nu spännande karriärmöjligheter. Om du vill jobba som kock à la carte har de nu ett ledigt jobb - kolla in annonsen för att se om du har rätt erfarenhet. Bli en del av teamet hos ML RESTAURANG AB som kock à la carte genom att ansöka senast lördag den artonnde juli 2026.
Vi söker nya stjärnor till Burger Syndicate! 🍔🔥
Är du redo att kavla upp ärmarna och ge allt? På Burger Syndicate serverar vi smashburgare av absolut högsta kvalitet – något vi uppnår genom dedikation, passion och hårt arbete i köket varje dag.
Nu söker vi dig som:
✅ Vill steka burgare med precision
✅ Bemöta kunder i kassan med ett leende på läpparna
✅ Montera burgare i toppklass
✅ Har ett öga för detaljer och en hög arbetsmoral
✅ Trivs i ett högt tempo och aldrig tummar på kvalitet
💰 Hög lön – för dig som visar driv, skicklighet och uthållighet
⏱️ Flexibla arbetstider – både deltid och heltid är möjligt
🚗 Körkort är ett plus
Vi söker dig som tar ansvar, gillar att arbeta fysiskt och som vill vara en del av en arbetsplats där ambition lönar sig på riktigt.
📞 Ring oss på 073-520 53 70
📧 Skicka ditt CV till info@burgersyndicate.se
👊 Välkommen till Burger Syndicate – här bygger vi burgarperfektion, en smash i taget.
| Antal tjänster | 1 |
|---|---|
| Företagsnamn | ML RESTAURANG AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Organisationsnummer | 5594759408 |
| Typ av anställning | Behovsanställning |
| Yrke | Kock à la carte |
| Yrkesområde | Hotell, restaurang, storhushåll |
ML RESTAURANG AB söker en person till denna tjänst som kock à la carte med placerings i Skurup. Om det låter intressant att arbeta som kock à la carte hos ML RESTAURANG AB skickar du in din ansökan senast 2026-07-18.
Källa: Arbetsförmedlingen
Allhall i Holmsjö Ekonomisk Fören söker en person till tjänsten som kock storhushåll i Karlskrona.
2026-05-18
Mer infoMat & Sånt i Skåne AB söker en person till tjänsten som kock à la carte i Bjuv.
2026-05-10
Mer infoNordrest Holding AB söker en person till tjänsten som lunchkock i Solna.
2026-05-08
Mer info