Säsongs kock på Orust

Publiceringsdatum: 2026-04-22

Letar du efter möjligheter att arbeta inom hotell, restaurang, storhushåll? Grytor&Buteljer Bistro AB är på jakt efter en skicklig kock, à la carte och du kan vara rätt person för jobbet. Om du redan bor i närheten av Orust, är det här din chans att söka ett spännande jobb

Om du är intresserad av en karriär inom kock, à la carte, ta en titt på de två lediga tjänsterna som Grytor&Buteljer Bistro AB erbjuder för att se om det är en matchning. Grytor&Buteljer Bistro AB letar efter erfaren kock, à la carte som kan ansluta till deras team. Sista ansökningsdag är fredag den tjugoandra maj 2026.


Jobbannons

Vi driver tre stycken golfresturanger, Tjörn, Orust & Stenungsund.

vi behöver förstärkning under sommarsäsongen, start nu-oktober

vi söker dig erfarna kock som i sommar vill kötta timmar på Orust eller Stenungsund. Det utlovas en konkurrenskraftig lön och bra kollegor!

Om jobbet

Antal tjänster2
FöretagsnamnGrytor&Buteljer Bistro AB
LönFast månads- vecko- eller timlön
Organisationsnummer5594175464
Typ av anställningBehovsanställning
YrkeKock, à la carte
YrkesområdeHotell, restaurang, storhushåll

Ansökan

Grytor&Buteljer Bistro AB söker två personer till denna tjänst som kock, à la carte med placerings i Orust. Om det låter intressant att arbeta som kock, à la carte hos Grytor&Buteljer Bistro AB skickar du in din ansökan senast 2026-05-22.

Källa: Arbetsförmedlingen

Relaterade jobb

En man på Orust söker sommarvikarie personlig assistent

Saand Assistans AB söker en person till tjänsten som personlig assistent i Orust.

2026-04-22

Mer info

Kock sökes till vår restaurang i Finspång

Nöje Bowling & Bar nr 1 AB söker en person till tjänsten som kock, à la carte i Finspång.

2026-03-23

Mer info

Kock, servitör, bartender? Fartfyllt säsongsjobb på Smögen 🎉

M Dryck & Konsult AB söker en person till tjänsten som servitör/servitris i Lysekil.

2026-03-01

Mer info