Serveringspersonal sökes

Publiceringsdatum: 2026-09-03

Skulle du vilja jobba inom hotell, restaurang, storhushåll? En möjlighet har öppnat upp för dig att börja arbeta som restaurangbiträde hos Sushi Gruppen AB. Sushi Gruppen AB söker för närvarande efter personal på deltid för en tjänst tills vidare. Kolla in deras jobbannons för mer information.

Om du redan bor i närheten av Jönköping, är det här din chans att söka ett spännande jobb Om du är intresserad av en karriär inom restaurangbiträde, ta en titt på de två lediga tjänsterna som Sushi Gruppen AB erbjuder för att se om det är en matchning. Har du vad som krävs för att arbeta som restaurangbiträde hos Sushi Gruppen AB? Ansök innan lördag den tredje oktober 2026 och ta reda på det!


Jobbannons

Icha Mochi söker restaurangpersonal – omgående start!

Vi söker nu engagerad och serviceinriktad personal till vårt team med omgående start!

Vi söker dig som trivs i restaurangmiljö, tycker om att möta människor och kan arbeta i ett högt tempo. Tidigare erfarenhet från restaurang eller liknande serviceyrke är ett krav, ansökningar utan erfarenhet slussas bort.

Om tjänsten

Heltid

Omgående start

Varierande arbetstider – lunch, kvällar och helger

Du behöver vara 18 år eller äldre

Vi söker dig som

Har tidigare erfarenhet av restaurangarbete eller liknande

Är serviceinriktad, positiv och ansvarstagande

Trivs med att arbeta både självständigt och tillsammans med ett team

Är flexibel och kan arbeta varierande tider, inklusive kvällar och helger

Är noggrann och stresstålig

Hos oss blir du en del av ett härligt team där vi tillsammans arbetar för att ge våra gäster en riktigt bra upplevelse.

Låter det som något för dig?

Skicka in din ansökan så snart som möjligt. Vi intervjuar kandidater löpande och tjänsten kan tillsättas omgående.

Om jobbet

Antal tjänster2
ArbetstidDeltid
FöretagsnamnSushi Gruppen AB
LönFast månads- vecko- eller timlön
OmfattningTills vidare
Organisationsnummer5590867064
Typ av anställningBehovsanställning
YrkeRestaurangbiträde
YrkesområdeHotell, restaurang, storhushåll

Ansökan

Sushi Gruppen AB söker två personer till denna tjänst som restaurangbiträde med placerings i Jönköping. Om det låter intressant att arbeta som restaurangbiträde hos Sushi Gruppen AB skickar du in din ansökan senast 2026-10-03.

Källa: Arbetsförmedlingen