Eventsäljare till Valter Nilsson, 30e December, Göteborg

Publiceringsdatum: 2026-08-29

Vill du arbeta inom försäljning, inköp, marknadsföring-branschen? Här är din möjlighet att bli en del av teamet hos Killnoise Event AB genom att arbeta som eventförsäljare. Sök nu om du är intresserad av att arbeta deltid hos Killnoise Event AB under upp till 10 dagar. De letar just nu efter nya medarbetare.

För detta jobb är Göteborg den angivna tjänsteorten. Killnoise Event AB söker för närvarande efter ambitiösa individer som vill utvecklas i rollen som eventförsäljare. Kolla in deras nio lediga tjänster och se om du har vad som krävs för att bli en del av deras team. Sista ansökningsdagen till jobbet som eventförsäljare hos Killnoise Event AB är tisdag den tjugonionde december 2026.


Jobbannons

Gillar du event-miljöer, träffa folk och samtidigt tjäna pengar? Är du duktig på att sälja bra produkter? Då är EVENTSÄLJARE på KILLNOISE det perfekta extrajobbet för dig!

Vi söker dig som är en glad och energisk person! Du har mycket lätt för att ta kontakt med människor, du är inte det minsta blyg inte och du älskar att sälja bra produkter! Tidigare erfarenheter inom sälj, sport och lagarbete är mycket meriterande, men inget krav. Din attityd och personlighet är allra viktigast!

KILLNOISE är ett svenskt företag som tillverkar funktionella och stilrena öronproppar. Vi jobbar på festivaler, konserter och events. Kolla in oss på www.killnoise.com eller www.facebook.com/killnoise

Om jobbet

Antal tjänster9
ArbetstidDeltid
FöretagsnamnKillnoise Event AB
LönRörlig ackords- eller provisionslön
OmfattningUpp till 10 dagar
Organisationsnummer5590929872
Typ av anställningBehovsanställning
YrkeEventförsäljare
YrkesområdeFörsäljning, inköp, marknadsföring

Ansökan

Killnoise Event AB söker nio personer till denna tjänst som eventförsäljare med placerings i Göteborg. Om det låter intressant att arbeta som eventförsäljare hos Killnoise Event AB skickar du in din ansökan senast 2026-12-29.

Källa: Arbetsförmedlingen

Till webb­ansökan »