Eventsäljare till Miss Li, 14e November, Göteborg

Publiceringsdatum: 2026-08-29

Är du intresserad av att jobba inom försäljning, inköp, marknadsföring? Letar du efter en chans att arbeta som eventförsäljare på Killnoise Event AB? Nu är det möjligt. Om du vill arbeta deltid hos Killnoise Event AB, har de just nu en tjänst upp till 10 dagar som kan passa dig.

Denna tjänst finns tillgänglig i Göteborg som är tjänsteorten. Killnoise Event AB söker för närvarande efter ambitiösa individer som vill utvecklas i rollen som eventförsäljare. Kolla in deras åtta lediga tjänster och se om du har vad som krävs för att bli en del av deras team. Söker du efter en spännande karriär som eventförsäljare? Sök jobbet hos Killnoise Event AB senast fredag den trettonde november 2026 och bli en del av deras team.


Jobbannons

Gillar du event-miljöer, träffa folk och samtidigt tjäna pengar? Är du duktig på att sälja bra produkter? Då är EVENTSÄLJARE på KILLNOISE det perfekta extrajobbet för dig!

Vi söker dig som är en glad och energisk person! Du har mycket lätt för att ta kontakt med människor, du är inte det minsta blyg inte och du älskar att sälja bra produkter! Tidigare erfarenheter inom sälj, sport och lagarbete är mycket meriterande, men inget krav. Din attityd och personlighet är allra viktigast!

KILLNOISE är ett svenskt företag som tillverkar funktionella och stilrena öronproppar. Vi jobbar på festivaler, konserter och events. Kolla in oss på www.killnoise.com eller www.facebook.com/killnoise

Om jobbet

Antal tjänster8
ArbetstidDeltid
FöretagsnamnKillnoise Event AB
LönRörlig ackords- eller provisionslön
OmfattningUpp till 10 dagar
Organisationsnummer5590929872
Typ av anställningBehovsanställning
YrkeEventförsäljare
YrkesområdeFörsäljning, inköp, marknadsföring

Ansökan

Killnoise Event AB söker åtta personer till denna tjänst som eventförsäljare med placerings i Göteborg. Om det låter intressant att arbeta som eventförsäljare hos Killnoise Event AB skickar du in din ansökan senast 2026-11-13.

Källa: Arbetsförmedlingen

Till webb­ansökan »