Publiceringsdatum: 2026-04-30
Skulle du vilja jobba inom hälso- och sjukvård? Nu har du chansen att börja jobba som sjuksköterska, grundutbildad hos Klara D AB. För detta jobb är Åstorp den angivna tjänsteorten.
Klara D AB har just nu ett ledigt jobb som sjuksköterska, grundutbildad. Här är chansen att bli en del av Klara D AB och jobba som sjuksköterska, grundutbildad! Ansök senast fredag den åttonde maj 2026.
| Antal tjänster | 1 |
|---|---|
| Företagsnamn | Klara D AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Organisationsnummer | 5565780847 |
| Typ av anställning | Behovsanställning |
| Yrke | Sjuksköterska, grundutbildad |
| Yrkesområde | Hälso- och sjukvård |
Klara D AB söker en person till denna tjänst som sjuksköterska, grundutbildad med placerings i Åstorp. Om det låter intressant att arbeta som sjuksköterska, grundutbildad hos Klara D AB skickar du in din ansökan senast 2026-05-08.
Källa: Arbetsförmedlingen
Te Crea Care AB söker fem personer till tjänsten som sjuksköterska, grundutbildad i Kalix.
2026-04-30
Mer infoTe Crea Care AB söker en person till tjänsten som sjuksköterska, grundutbildad i Gällivare.
2026-04-30
Mer infoTe Crea Care AB söker en person till tjänsten som sjuksköterska, grundutbildad i Örnsköldsvik.
2026-04-30
Mer info