Publiceringsdatum: 2026-02-17
Skulle du vilja jobba inom försäljning, inköp, marknadsföring? Här är din möjlighet att bli en del av teamet hos Storesupport Sverige AB genom att arbeta som butikssäljare/medarbetare, dagligvaror. Om du redan bor i närheten av Stenungsund, är det här din chans att söka ett spännande jobb
Om du tycker att det låter intressant att börja jobba hos Storesupport Sverige AB i rollen som butikssäljare/medarbetare, dagligvaror så har de just nu en ledig tjänst som skulle kunna vara en perfekt match för dig! Sök jobbet som butikssäljare/medarbetare, dagligvaror hos Storesupport Sverige AB och ta chansen att ta din karriär till nästa nivå. Ansök senast tisdag den sjuttonde mars 2026.
Hos oss får du möjligheten att axla rollen som ambulerande medarbetare i Stenungsund/Kungälv med omnejd. Som delikatessmedarbetare är du en viktig del av våra kunders butiker, där din insats är avgörande för att skapa och underhålla en attraktiv delikatessdisk. Du ansvarar för att delikatessdisken alltid är välfylld och inbjudande, med ett noga utvalt sortiment av delikatesser.
Ditt arbete i delikatessavdelningen innebär att hantera och presentera produkter som chark, ost och/eller fisk. Arbetsuppgifterna innefattar skärning, förpackning och att ge rådgivning till kunder, samtidigt som du säkerställer att delikatessdisken är ren och attraktiv för att locka fler kunder. Som ambulerande delikatessmedarbetare kommer du att arbeta på olika platser, bland annat i Stenungssund, Kungälv mm.
Som extraanställd hos oss lägger du själv in din tillgänglighet vecka för vecka. Ditt schema kommer att bestå av såväl inplanerade som akuta arbetspass vilket ställer höga krav på din flexibilitet och tillgänglighet.
Storesupport är en del av Job&Talent, en av de snabbast växande aktörerna inom rekryterings- och bemanningsbranschen globalt, med huvudkontor i Madrid och verksamhet på de största europeiska marknaderna, USA och Sydamerika. Job&Talent erbjuder kvalitativa rekryterings- och bemanningstjänster inom bland annat logistik, industri, bygg, event, administration och detaljhandel. I Sverige sysselsätter vi årligen 10 000 medarbetare och omsätter 1,8 miljarder kronor.
Vi kan tyvärr inte hantera ansökningar via mejl, vänligen sök via vårt ansökningsformulär nedan. Vi använder oss av Verifieras kontrollverktyg för att säkerställa att aktuella kandidater inte har en bakgrund som är oförenlig med den aktuella tjänsten.
Bli en del av vårt team och sök tjänsten redan idag! Urval och intervjuer sker löpande och tjänsten kan komma att tillsättas innan sista ansökningsdag så skicka därför in din ansökan så snart som möjligt!
Varmt välkommen med din ansökan!
| Antal tjänster | 1 |
|---|---|
| Företagsnamn | Storesupport Sverige AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Organisationsnummer | 5569355133 |
| Typ av anställning | Behovsanställning |
| Yrke | Butikssäljare/Medarbetare, dagligvaror |
| Yrkesområde | Försäljning, inköp, marknadsföring |
Storesupport Sverige AB söker en person till denna tjänst som butikssäljare/medarbetare, dagligvaror med placerings i Stenungsund. Om det låter intressant att arbeta som butikssäljare/medarbetare, dagligvaror hos Storesupport Sverige AB skickar du in din ansökan senast 2026-03-17.
Källa: Arbetsförmedlingen
Storesupport Sverige AB söker en person till tjänsten som butikssäljare/medarbetare, dagligvaror i Göteborg.
2026-01-22
Mer infoJobandtalent Sweden AB söker en person till tjänsten som butikssäljare/medarbetare, dagligvaror i Göteborg.
2026-01-22
Mer infoAstani Wear AB söker två personer till tjänsten som kundtjänstmedarbetare i ospecificerad arbetsort.
2026-02-05
Mer info