Publiceringsdatum: 2025-05-13
Funderar du på att söka jobb inom administration, ekonomi, juridik? Ett spännande jobb som kontorsreceptionist hos S. Alhilali Med AB väntar på dig - varför inte söka idag? Arbetsplatsen ligger nära tillhands om du är bosatta i Sollentuna som är tjänsteorten.
S. Alhilali Med AB söker för närvarande efter en person att anställa inom kontorsreceptionist-branschen. Ta en titt på deras lediga tjänst för att se om något av dem passar just dig. Bli en del av S. Alhilali Med AB genom att ansöka till jobbet som kontorsreceptionist senast torsdag den tolfte juni 2025.
Receptionist söks till Fruängen ögonklinik. arbetstider 8-16.bra timlön.Du ska jobba i receptionen, svara på telefon och boka patienter m m.
Kliniken ligger i Fruängen centrum
OBS! Ansökan enbart till e-mailadress
Tjänsten är 50%(vissa dagar /vecka)
Antal tjänster | 1 |
---|---|
Företagsnamn | S. Alhilali Med AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Organisationsnummer | 5565724829 |
Typ av anställning | Behovsanställning |
Yrke | Kontorsreceptionist |
Yrkesområde | Administration, ekonomi, juridik |
S. Alhilali Med AB söker en person till denna tjänst som kontorsreceptionist med placerings i Sollentuna. Om det låter intressant att arbeta som kontorsreceptionist hos S. Alhilali Med AB skickar du in din ansökan senast 2025-06-12.
Källa: Arbetsförmedlingen
Furusund Resort AB söker två personer till tjänsten som hotellreceptionist i Norrtälje.
2025-05-26
Mer infoClara Care Partner AB söker en person till tjänsten som receptionist i Stockholm.
2025-05-27
Mer infoSanandum AB söker en person till tjänsten som receptionist i ospecificerad arbetsort.
2025-05-28
Mer info