Publiceringsdatum: 2026-02-02
Skulle du vilja jobba inom hotell, restaurang, storhushåll? Här är din möjlighet att bli en del av teamet hos Restaurant Gustaf WASA AB genom att arbeta som kock, à la carte. Platsen där jobbet finns ledigt är i Leksand.
Restaurant Gustaf WASA AB har just nu en ledig tjänst som kock, à la carte. Om du vill ta din karriär till nästa nivå, ta en titt på deras jobbannons och se om jobbet passar dig! Söker du efter en spännande karriär som kock, à la carte? Sök jobbet hos Restaurant Gustaf WASA AB senast tisdag den trettioförsta mars 2026 och bli en del av deras team.
Vi söker en till kock till sommarens kryssningar på Siljan med M/S Gustaf Wasa, hemmahamn Leksand.
Vi söker dig med en del erfarenhet. Du ska helst vara självgående och du ska ha den rätta gnistan och passion för matlagning.
A la cartemeny och dagens. Titta gärna in på vår hemsida wasanet.nu för att få en uppfattning om vad det går ut på eller ring för mer info.
Har du tröttnat på vanliga restaurangkök är detta ett bra tillfälle på att få laga mat i en helt annan och mera spännande miljö.
| Antal tjänster | 1 |
|---|---|
| Företagsnamn | Restaurant Gustaf WASA AB |
| Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
| Organisationsnummer | 5562285147 |
| Typ av anställning | Behovsanställning |
| Yrke | Kock, à la carte |
| Yrkesområde | Hotell, restaurang, storhushåll |
Restaurant Gustaf WASA AB söker en person till denna tjänst som kock, à la carte med placerings i Leksand. Om det låter intressant att arbeta som kock, à la carte hos Restaurant Gustaf WASA AB skickar du in din ansökan senast 2026-03-31.
Källa: Arbetsförmedlingen
Cloetta Sverige AB söker en person till tjänsten som butikskonsulent i Ljusdal.
2026-03-13
Mer infoJEAS Group AB söker en person till tjänsten som butikssäljare, fackhandel i Järfälla.
2026-03-03
Mer infoExperis AB söker två personer till tjänsten som projektledare, industri i Finspång.
2026-03-04
Mer info